“Rõõmusta ja sära!”

Kõige aluseks on tiim, tiim ja veel kord tiim, kus igaüks on valmis panustama maksimaalselt. Ning tiimis peab valitsema usaldus, toetus ning piisav annus kriitikameelt.

Töös viib parimale tulemusele oskus üldistada ja näha olulist ning jääda alati kahe jalaga maa peale.

Klientidele pakume parimatest parimat, pidades kinni meile kõige olulisemast, milleks on täpsus nii detailides kui ka tähtaegades ning maksimaalne kvaliteet.

Minu tugevused

Ma suudan luua õige meeleolu ja panna inimesi tahtma oma tööd hästi teha.
Olen piisavalt rõõmus ja piisavalt karm.

 

Anu&Maikki
AnuGolfuus

Teised räägivad

“ANU UUEMÕIS – särav täht meediataevas. Meediaäri, ühelt poolt nii lihtne: televiisorit me vaatame, lehti loeme, netis käime, ja teiselt poolt nii keeruline: reach, share, frequency, GRP, TRP, affinity index… Anul on oskus seletada keerulisi asju kõigile arusaadavas vormis ja samas leida kliendile just tema firma profiilile vastav meedialahendus. Anu naeratab säravalt ka kõige stressirohkematel perioodidel, tema võime taluda pinget on vapustav. Anul on naiselik oskus leida õiged lahendused ka kõige keerulisemates situatsioonides, omadus olla rahulik ja alati esindada maksimaalselt kliendi huve. Anu juhib tiimi isikliku positiivse eeskujuga ja kunagisest väikesest reklaamiagentuuri meediaosakonnast on tänaseks kasvanud üks Eesti juhtivaid ja suuremaid meediaagentuure.”

 – Anne Linnamägi, Kanal2 reklaamidirektor

  • Anu Uuemõis

    Juhatuse esimees, MediaBroker

    Võta ühendust
  • Brändid

    Mul on 18 aastat kogemust meedia valdkonnas töötamisel ning selle perioodi sees olen teinud koostööd aukartust äratava hulga kodumaiste ja globaalsete brändidega.