“Kõike saab teha!”

Loovus loeb igas töölõigus

Lisaks loovtööle ka briifi kirjutamises, projektijuhtimises, kasutatud teepakile koha leidmises ja kõiges muus.

Üks läbi aegade mugavamaid viise loovuse torpedeerimiseks on öelda tavaraamidest välja jäävate ideede kohta: “Seda ei saa teha”. Aga kuidas asju mitte teha, oskab igaüks. Meie äris on vaja välja mõelda, kuidas  s a a b .

Minu tugevus

Rahu? Kunagi leidis aset üks vahejuhtum, mille peale kauaaegne töökaaslane hüüatas teisest toast šokeeritult: “Oot, mida, kas  M a d i s  tõstis häält?” Tegemist oli tõesti väga haruldase sündmusega!

otsotsts1
otsapilt

Teised räägivad

“Madise muhe mängulisus ja lõputu lapsemeelsus lasevad tal osavalt samastuda tellimustööga (näiteks kollased Minionid 2013. aasta vaadatuimast filmist “Mina, supervaras 2″), nautida oma tööd ja selle geniaalseid tagajärgi, mida omakorda oskavad hinnata kliendid ja selle töö nautijad. Muidu nii akadeemilise ja vaoshoitud kesta sees peitub tõeline meister, kes oskab teistel suunurgad üles viia ja ennast huviga kuulama panna.”

– Mari Kits, Forum Cinemas turundusjuht
– Siim Rohtla, Forum Cinemas levijuht

 

“Madise kohta kehtib ütlus “vaga vesi, sügav põhi”, see tähendab, et Madis ei ole esiletükkiv ja jutukas, kuid on alati oma arvamusega ja konkreetne. Koostöö on alati sujuv, lihtne, kiire ja produktiivne. Piisab ühest kohtumisest ja ta saab täpselt aru, mida vaja on. Olen veendunud, et Lastefondi kampaaniad on “Madise nägu”, sest ta on ju praktiliselt kõigi nende loojaks olnud.”

– Küllike Saar, TÜ Kliinikumi Lastefondi juhatuse liige