Meist

Creative union on sarnase mõttemaailmaga
turunduskommunikatsiooniettevõtete ühendus.

Creative Union on sarnase mõttemaailma ja eesmärkidega ettevõtete ühendus, mille liikmed tegutsevad turunduskommunikatsiooni valdkonnas. 2016. aastal kuulub Creative Unioni 12 ettevõtet, kus töötab kokku 90 inimest.

Creative Union pakub teenuseid kogu turunduskommunikatsiooni valdkonna ulatuses: alates teenusedisainist ja brändi loomisest, suhtekorraldus-, reklaami-, sotsiaal- ja digimeediastrateegiatest, veebikeskkondade ja nutilahenduste loomiseni, üritusturunduse lahenduste pakkumise ja vajalike kampaanimaterjalide tootmiseni. Koostöö kliendiga korraldame paindlikult, vastavalt vajadustele kas ühe või mitme meie ettevõttega.

Alates 2015. a. kuulub meie sekka ka IT alal tegutsev idufirma.

Originaalsete innovaatiliste ideede elluviimist start-up’i formaadis toetame ja teostame ka edaspidigi.

Agentuurid

Creative Union

Strateegiline juhtimine – Innovatsioon – Muudatuste juhtimine – Inimesed&kultuur – Raamatupidamine – Kontorijuhtimine

Vaata lähemalt
annika

Annika Räim

Inimesed ja kommunikatsioon, Creative Union

annika.raim@creativeunion.com
Vaata lähemalt
Madis Laas

Madis Laas

Juhatuse esimees, Creative Union

madis.laas@creativeunion.com
Vaata lähemalt

Dalton

Suhtekorraldus, meediasuhtlus,  strateegiline nõustamine, sündmuskommunikatsioon, sisuturundus, kriisikommunikatsioon.

Vaata lähemalt
leenart

Lennart Komp

Vanemkonsultant, Dalton

lennart@dalton.ee
Vaata lähemalt
ivo

Ivo Kallasmaa

Kommunikatsioonistrateeg, Dalton

ivo@dalton.ee
Vaata lähemalt

Identity

Kontseptsiooni- ja disainiagentuur.  Strateegia – Innovatsioon – Teenusedisain – Tootearenduse bränding  – Graafiline disain –Keskkonnadisain – Kommunikatsiooni disain.

Vaata lähemalt
Ionel Lehari

Ionel Lehari

Loovjuht, Identity

ionel.lehari@identity.ee
Vaata lähemalt
Identity juht

Ants Lusti

Juhataja, strateeg, teenusedisainer, Identity

ants.lusti@creativeunion.com
Vaata lähemalt

Kontuur Leo Burnett

Kontuur Leo Burnett teeb reklaami, ja hästi teeb. Isegi 3D-s teeb. Sest oleme reklaamiagentuur, kes teeb täpselt nii, nagu Sinu turundus seda vajab.

Vaata lähemalt
500-_0002_villmann

Urmas Villmann

Loovjuht, Kontuur Leo Burnett

urmas.villmann@kontuur.ee
Vaata lähemalt
500-_0013_naine

Karin Sepp

Juhatuse esimees, Kontuur Leo Burnett

karin.sepp@kontuur.ee
Vaata lähemalt

MediaBroker

Oleme on üks Eesti juhtivatest meediaagentuuridest, kes teab täpselt, kuidas ja kus oma klientide kliente tabada.

Vaata lähemalt
moonika

Moonika Märtson

Seenior projektijuht, strateeg, MediaBroker

moonika.martson@mediabroker.ee
Vaata lähemalt
Screen Shot 2015-11-18 at 16.24.40

Kadri Konstantinov

Strateeg, Seenior projektijuht, MediaBroker

Kadri.Konstantinov@MediaBroker.ee
Vaata lähemalt
500-anu

Anu Uuemõis

Juhatuse esimees, MediaBroker

anu.uuemois@mediabroker.ee
Vaata lähemalt

Newton

Oleme loovagentuur, mis ühendab klassikalise massimeedia, erimeedialahendused, otseturunduse ja digitaalmeedia võimalused.

Vaata lähemalt
500-_0004_rivo

Rivo Räim

Juhatuse esimees, Newton

rivo.raim@newton.ee
Vaata lähemalt
500-_0001_henry

Henri Jääger

Loovjuht, Newton

henri.jaager@newton.ee
Vaata lähemalt
500-_0008_madis-ots

Madis Ots

Loovjuht, Newton

madis.ots@newton.ee
Vaata lähemalt

Print House

Trüki- ja reklaamlahendused, paigaldus ja logistika. Ideest valmis tooteni – kiirelt ja kvaliteetselt!

Vaata lähemalt
armi-tammela

Armi Tammela

Juhatuse liige, Ekspordi suuna juht, Print House

armi.tammela@printhouse.ee
Vaata lähemalt

Royal Experience

Oleme üle 20-aastase kogemusega üritusturundusagentuur. Pakume oma klientidele erilisi ja kordumatuid elamusi, mis annavad täieliku brändikogemuse.

Vaata lähemalt
500-lehari

Lehari Kaustel

Produtsent, Royal Experience

lehari.kaustel@royal.ee
Vaata lähemalt

Vurr

Pole vahet, kas oled bänd, ettevõte, üritus, agentuur, startup või Eesti president - kui mõtled digitaali peale, siis oleme sulle 24/7 kättesaadavad.

Vaata lähemalt
500-rauno

Rauno Kutti

Loovjuht, Vurr

rauno@vurr.ee
Vaata lähemalt