“I never work alone.”

Oskus kuulata kriitikuid. See on tegelikult John Maeda mõttetera, mida minu enda kogemus on kinnitanud. Võime, mis annab raskesti löödava konkurentsieelise, on oskus selge pea ja külma kõhuga leida konstruktiivset kriitikat ka lahmivast solvangust.

Tsitaat ühest menukist kõlab nii:  “I’m Sherlock Holmes and I always work alone, because no one else can compete with my massive intellect!” Kui ma peaksin selle enda kohta kehtivaks ümber sõnastama, tuleks kirjutada “…I never work alone…”.

Minu tugevus

Alati, kui oleme vaadanud esitatud väljakutseid suurema pildi taustal ning ületanud ootusi, on meid saatnud edu.

 

Ionel1
Ionel2

Teised räägivad

“Eesti Disainikeskus on Ioneliga koostööd teinud juba mitu head aastat ja seda nii erinevate koolituste ja töötubade kui ka Disainiveduri ja Disainibuldooseri projektide raames. Ja teeme ka kindlasti edaspidi, sest Ionelil on aukartustäratavalt lai silmaring ja teadmised kaugelt enamast kui pelgalt disainist või kultuurist. Hea suhtleja, visuaalse mõtleja ja inspireeriva isiksusena suudab ta oma ideedesse uskuma ja kaasa mõtlema panna ka kõige skeptilisema tüübi. ”

– Maris Takk, Eesti Disainikeskuse kommunikatsioonijuht

  • Ionel Lehari

    Loovjuht, Identity

    Võta ühendust
  • Brändid

    Honda, Jacobs, Gevalia, Johnnie Walker, Smirnoff, Hansapank, Liviko, Rakvere, Kalev, Solaris, SEBE, Comarket, Nortal jpt. Täna töötan tuleviku kuulsustega, kes hetkel pole veel sündinud.