“Suurim väärtus on inimesed!”

Inimestega töötades pean tähtsaks professionaalsust, kuid tean ka, et särav ja sõbralik lähenemine tugevdab ametialaseid suhteid veelgi. Kõik Creative Unioni töötajad, kliendid ja koostööpartnerid toetavad gruppi oma teadmiste ja kogemustega, mistõttu on iga lüli ahelas vajalik. Tähtis on, et inimesed enda väärtust ka ise tunnetaksid, ning vajadusel neid selle juures aidata.

Usun, et pole olemas probleeme, mida ei saaks lahendada, või küsimusi, millele ei leidu vastuseid. Julge pealehakkamine, nutikad lahendused ja inimlik suhtumine on Creative Unioni lahutamatu osa – neile väärtustele püüan toetuda ka igapäevatöös kolleegide ja klientidega.“

Teised räägivad

Meeldiv on töötada inimestega, kes oma tööd tõeliselt naudivad – Marika kuulub kahtlemata nende sekka. Tema särav isiksus annab eeskuju kõigile, seda armastavad meie töötajad ja tunnustavad kliendid. Lisaks täidab Marika oma tööülesandeid suure hoole ja põhjalikkusega. Temaga võid kindel olla, et kõik toimib nagu kellavärk ja mitte millestki ei pea puudust tundma!

Mari-Liis Müürsepp, kolleeg