“Ületame piire.”

Vahetu suhtlus, koostöö, piiride ületamine.

Kogu meie töö põhineb inimestega suhtlemisel. Loomingu, tootmise ja toodangu mõjul. Selleks, et tööd oleks hea teha, et inimesed üksteist mõistaks ja tulemus tuleks kõigi osapoolte jaoks 100% õige, tuleb suhelda ja üksteisest hästi aru saada. Ükski väärt looming ei teki sunnitult ega kohitsetult, ületame piire ja see saab olema 110% väärt teos.

Minu tugevused

Olen väga avatud suhtleja ja mulle meeldib inimestega koos asju teha. Ühtlasi meeldib mulle loominguga tegeleda või aidata teiste ideedel lennata. Ma olen väga innukas töötaja: Andke ma teen! Ma tahan midagi teha! VÄGA!

RaunoKutti1
RaunoKutti3

Teised räägivad

“Tänane Vurr on täpselt see, mida meie esivanemad tahmase laega taretoas talveõhtu sinas püüdsid meisterdada – kiire, mänguline ning suuteline liikuma ettemääratud trajektoorist kaugemale. Lisaks teevad loomingulisus ning suutlikkus situatsioonidele kiirelt reageerida Vurrist alati kindla ja usaldusväärse partneri.”

– Maarja Karmin, Swedbank

  • Rauno Kutti

    Loovjuht, Vurr

    FIVõta ühendust
  • Brändid

    Swedbank, DC Shoes, Eesti Terviserajad, Taffel, Kalev, Carlsberg, Tuborg, Pro Kapital, MINU, Värska, Aloha, Foorumi Hambakliinik, Garnier, Guinness, KesKuhu, ERR, Toiduliit, Upsteem, Jägermeister, Rock, Tiger Milk, Iiris, Ewert and the Two Dragons, Toyota, Lexus, A. Le Coq, RC Cola, Traditsiooniline Limonaad, RSA kindlustus, SEB, Exit Sport, Sportland, Zegul Marine