Reedel, 12. mail jagati Estonia kontserdisaalis juba 25. korda härjasilmi aasta säravaima reklaamitoodangu eest. Munasaagi tõid koju ka Creative Unioni agentuurid.

Enne valimiskampaaniaid ei toimu muidugi mingit munemist, vaid käib kiire töö, mida teab väga hästi loovagentuur Newton. Nii valmis ka Reformierakonna digireklaam, milles Kaja Kallas rahvast valima kutsub – just tänu sellele reklaamile saab Newton nüüd kontorisse riputada kuldselt särava muna. Kuldne töö, Merit Pärnpuu, Maria Kesvatera, Katriin Foss ja Kärol Küttis!

(Muide, rääkides auhinnamunade riputamisest kontorisse. Kliendid on ikka uurinud, mis me siis teeme, kui seintel ruum otsa saab. Veel ei saa. Aga kui see peaks juhtuma, siis alati on ju ka näiteks… laed?)

Identity on tõeline brändimeister, kel palju andeid ja kes on erakordselt hiilgav logoloomes. See sai tänavuselgi Kuldmunal kinnitust, sest Identity pälvis ehtekunstnik Krista Lehari logo eest Pronksmuna! Auhinnavääriline logo sündis Identity loovjuhi Ionel Lehari ja disaineri Maret Põldre käe all.

Ja mis Kuldmuna see oleks, kui Villmann ei saaks vähemalt korra laval oma kuulsat lamamispoosi võtta? Õnneks polnud seekordki erand ja Kontuur Leo Burnett pidi peomöllus silma peal hoidma kahel võidetud auhinnal. Premia perejäätiste uhiuus pakendidisain pälvis Kuldmuna ning R-Kioski õudustäratav raadioreklaam hinnati Hõbemuna vääriliseks. Palju õnne kõigile asjaosalistele: Urmas Villmann, Kaia Rähn, Maria Meos, Üllar Leete, Mari-Liis Keerdi, Otto-Valter Väinaste, Andrus Niit ja Johanna Tuisk!

Creative Unioni kontorilakke on riputatud päris kanalast toodud valgustid. Võib-olla aitavad just need mune paremini välja haududa? Igatahes on creativeunionlased saagiga rahul ja valmis uuteks auhinnaväärilisteks tegudeks!

Mari-Liis Müürsepp, Kontuur Leo Burnett


Uudised