Meil on suur rõõm teatada, et Creative Unioni katuse alla kuulub nüüd ka särtsakas ürituskorraldusagentuur WOW Events! See tähendab, et taas on meie seltskonnas pika ajalooga ja kogenud üritusturundusgurud, kes annavad vajaliku lisapanuse CU oskuste pagasisse.

Kuidas me ise oma uusi sõpru iseloomustaksime? Neis on nii kärtsu kui ka mürtsu, armsust ja asjatundlikkust, produktiivsust ja professionaalsust, loovust ja loogikat. Mis veel tähtsam – uued naabrid võimaldavad Creative Unionil lisaks muule heale pakkuda kõike, mis seotud kvaliteetsete ürituste korraldamisega. Kui mõnele meie korrusel meeldivad üle kõige meediaplaanid ja teisele telereklaamid, siis wowikate mõttelennu käivitavad sellised sõnad, nagu „sisekommunikatsioon“, „konverentsid“, „suurüritused“, „kliendiüritused“, „ürituse strateegiline planeerimine“ ning „tehniline tugi ja produktsioon“. Võid enam kui kindel olla, et nad tunnevad end neis teemades nii koduselt, justkui oleks need ise leiutanud.

Oleme nii lahedate naabrite üle väga rõõmsad ja loodame, et Creative Unioni loov keskkond annab neile palju uusi säravaid ideid! Ja kui Su huvi kvaliteetse ürituskorralduse vastu on pikem kui see artikkel, siis uuri lisa siit: https://www.wowevents.eu/.

Tere tulemast, wowikad!


Uudised