Urmas Villmann 60!

 Täna, 15. septembril tähistab uhket juubelit tõeline legend: üks Eesti kuulsamaid reklaamimehi, kes on juhuslikult ka Kontuur Leo Burnetti loovjuht. Ning seda juba alates 2000. aastast.

Urmas (sõpradele Villmann) on pika staaži vältel teinud koostööd sadade brändidega. Kontuuri klientide raudvarasse kuuluvad näiteks Rakvere lihatööstus, Decora, Eesti Loto, Värska Originaal, Reformierakond ja paljud teised. Lisaks põhjalikele teadmistele reklaami vallas on Villmann tuntud nii enda kuulsa külituspoosi, Miki-Hiire lembuse kui ka ootamatute ideede poolest. Kuulugu nende sekka siis päris inimese välireklaami külge riputamine või kolleegide üllatamine omapäraste kingitustega. Kunagi ei tea, kas koos Villmanniga siseneb uksest ka kast käsitööõlut, kahekilone pakk juustupalle või järjekordne taaskasutuskeskusest leitud taldrik.

60. sünnipäeva puhul ilmus Villmann kontorisse säravalt kuldse pintsaku ja lipsuga, kommenteerides seda sõnadega: “Kuldne keskiga on kätte jõudnud”. Ega midagi vähemalt temalt ootakski. Muide, ühe kingina sai Villmann endale viimaks ometi väljateenitud Vikipeedia lehekülje: https://et.wikipedia.org/wiki/Urmas_Villmann.

Soovime meistrile palju õnne ja loovaid ideid ka järgmiseks 60 aastaks!

 


Uudised