Käes on aeg aastast, kus naudime talveilma aga tegelikult mõttes peab olema küsimus, et kas ettevõtte suvepäevade partner on valitud ja koht teile broneeritud? Kas päevajuht on paigas ja ansambel ootab põnevusega võimalust teie peol ülesse astuda?

Seda juttu on igal aastal väga kentsakas ajada, keset lumehangesid aga kevadpäikeses võib natuke hilja olla, et saada just seda, mida soovite. Nimel käib peokoha valimisel jutt suvepäevade peokohtade majutusvõimalustest ja suuremat hulka ööbijaid majutada ei suuda just paljud peokohad.

Ilmselgelt ei käi majutuse mure kõigi ettevõtete kohta. Kui teie sündmusel osalejate arv on viiekümne ümber või alla selle. Või hoopis olete otsustanud korraldada suvepäevad ilma ööbimiseta, siis veel nii kiire pole aga vaikselt suvesooja mõtteid võiks veeretama hakata.

Isegi keerulisem on sündmuse päevajuhtiga, kui soov on saada oma üritust vedama keegi konkreetne tegija. Heade tegijate kuupäevad kinnituvad kiiresti. Kui ennast numbritega hirmutada, siis suves on 12 nädalalõppu, enne Jaanipäeva väga ei soovita suvepäevi korraldada ja augusti viimasele nädalale seda sündmust tavaliselt ka ei jäeta. Ehk jääb järgi ca 7 nädalalõppu, kus kõik suvepäevi korraldad soovivad ettevõtted soovivad mahtuda. See on päris keeruline väljakutse 😉

Kirjutage meile info@wowevents.eu  ja vaatame koos teiega plaanid üle ning pakume välja ka enda lahendused.

 

 


Uudised